Брус широко використовується в дерев'яному домобудівництві і є екологічно чистим матеріалом, що має дуже високі експлуатаційні характеристики. Висушений брус чудово зберігає тепло в будинку, володіє високою екологічністю і має непогані теплоізоляційні властивості: повітря в приміщенні насичується ефірними маслами і смолами, підтримується стабільна вологість. Також брус не вимагає ніякого додаткового догляду.

Євробрус - це екологічно чистий сучасний матеріал, який виготовляється з пиломатеріалу, отриманого з хвойних порід деревини. В ході виготовлення і експлуатації клеєного бруса важливо те, що матеріал забезпечує стабільні геометричні характеристики готового виробу.

Спосіб виготовлення євробруса з трьох шарів дає значні переваги цього матеріалу - дерев'яний виріб надійно захищений від деформації, менше піддається атмосферному впливу, якщо порівнювати з масивним брусом того ж перетину.

Євробрус від компані Elwin досить міцний, адже всі дефекти деревини, такі як сучки і тріщини, видаляються до склейки. Міцність євробрусу забезпечує ще й особливий спосіб склейки - напрям деревних волокон задається в протилежні сторони. Структура євробруса однорідна, так як зрощування деревини по довжині відбувається на мікрошип. Це також перешкоджає викривленню і розтріскуванню матеріалу, підвищує його звукоізолюючі властивості, такий клеєний брус добре тримає форму і не змінює її внаслідок вологості навколишнього середовища або інших факторів.

Детальніша інформація за номерами +380676733340, +380504957563